home »

Kalender 10 Westlandse wielerwedstrijden

  Zondag   7  April      29e Omloop van de Glazen Stad       Kwintsheul

Vrije Wedstrijd voor Elite / Belofte Start  13.00 uur

Donderdag  27 Juni   50e Ronde van Honselersdijk  

Nieuwelingen   13.15 uur 40 km  schema R

Junioren             14.30 uur 65 km schema L

Elite / Belofte   16.15 uur 80 km schema E

R.D.B.R               18.15 uur

Regiorenners    19.15 uur  40 km schema T

Tandemrace     20.30 uur

       

Woensdag  3  juli      59e Ronde van Maasdijk

Nieuwelingen   13.30 uur 40 km  schema R

Junioren             14.45 uur 65 km schema L

R.D.B.R               16.15 uur

Regiorenners     17.30 uur 40 km schema T

Prominenten     18.30 uur

Elite/ Belofte     19.15 uur  80 km schema E

 

Woensdag   10 Juli   42e Ronde van `s - Gravenzande

Jeugd Cat 5      15.00 uur 20 km

Jeugd Cat 6      15.40 uur 25 km

Jeugd Cat 7      16.30 uur 30 km

R.D.B.R.             17.30 uur

Amateurs M    18.30 uur 60 km schema L

Regiorenners   20.15 uur 40 km schema T

 

Donderdag    11 Juli     28e Ronde van Kwintsheul

Nieuwelingen   13.30 uur 40 km schema R

Junioren             14.45 uur 65 km schema L

R.D.B.R.              16.30 uur

Regiorenners    17.45 uur 40 km schema T

Elite / Belofte   19.00 uur 80 km schema E

 

Woensdag     17 Juli      52e Wielerdag van Monster

Nieuwelingen    13.00 uur 40 km schema R

Vrouwen Elite/Belofte 14.15 uur  65 km

R.D.B.R.               16.15 uur

Regiorenners     17.30 uur  40 km schema T

Elite / Belofte     18.45 uur 80 km schema E

 

 

 

Zondag           21 Juli      64e Ronde van Poeldijk

Nieuwelingen     11.00 uur  40 km schema R

R.D.B.R                 12.00 uur

Junioren               13.00 uur  65 km schema L

Regiorenners      14.45 uur  40 km schema T

Elite / Belofte      16.00 uur  80 km schema E

 

Donderdag    25 Juli        41e Wateringse Wielerdag

Nieuwelingen     10:30 uur 40 km  schema R
Junioren              11:45 uur 65 km  
schema L
R.D.B.R                 13:15 uur
Elite/Beloften     14:15 uur 80 km  
schema E
Regio renners     16:25 uur 35 km  
schema T
Professionals      18:45 uur 100 km

 

Dinsdag           20 Augustus   39e Ronde van De Lier

Nieuwelingen      13.00 uur 40 km schema R

Junioren               14.15 uur 65 km schema L

R.D.B.R                 16.00 uur

Regiorenners       17.00 uur 40 km schema T

Sprintwedstrijd   18.00 uur

Elite / Belofte      18.45 uur  80 km schema E

Sprintwedstrijd  21.00 uur

Dinsdag          27 Augustus  64e Ronde van Naaldwijk

Nieuwelingen      11.00 uur 40 km schema R

Junioren               12.15 uur 65 km schema L

R.D.B.R                 14.00 uur

Elite / Belofte      15.15 uur  80 km schema E

Regiorenners       17.30 uur 40 km schema T

Solexrace             18.15 uur

Omnium               19.15 uur ( Professionals op uitnodiging)