Sponsor van de week

Boom tweewielers is al jaren een toonaangevende rijwiel specialist met filialen in Berkenwoude, Capelle aan den IJssel, Rotterdam, Schoonhoven en Krimpen aan den IJssel. 

Uitslag 5de Tijdrit 3-6-2019

uitslag Naam Categorie afstand duur
1 Kees de Boom m1 8,40 km 0:13:25
2 Sam Mayenburg m1 8,40 km 0:14:07
3 Luuk van Zwienen m1 8,40 km 0:14:26
4 Daan van Zwienen m1 8,40 km 0:14:26
5 Jan Eeftink m1 8,40 km 0:15:26
6 Jesse Beuckens m1 8,40 km 0:15:45
7 Berto Anker m1 8,40 km 0:16:24
1 Joost de Jong m2 8,40 km 0:12:20
2 Mark Nomen m2 8,40 km 0:13:01
3 Michiel van t’Spijker m2 8,40 km 0:13:12
4 Thijs van den Heuvel m2 8,40 km 0:13:18
5 Tim Groeneveld m2 8,40 km 0:13:38
6 Kees de Ruijter m2 8,40 km 0:13:40
7 Ivan Slingerland m2 8,40 km 0:13:44
8 Dennis Vergeer m2 8,40 km 0:13:53
9 Peye de Ruiter m2 8,40 km 0:14:18
1 Tijn Huberts m3 13,00 km 0:17:41
2 Okke Pas m3 13,00 km 0:17:46
3 Jos Hoevenaars m3 13,00 km 0:17:50
4 Stijn Klijn m3 13,00 km 0:18:05
5 Peter Hermus m3 13,00 km 0:18:14
6 Leendert van der Lugt m3 13,00 km 0:18:27
7 Flo van der Vlist m3 13,00 km 0:18:38
8 Tom van ‘t Hof m3 13,00 km 0:18:54
9 Marco Lingen m3 13,00 km 0:19:28
10 Jeffrey Gorissen m3 13,00 km 0:19:46
11 Youri Seidler m3 13,00 km 0:19:48
12 Jaap den Ouden m3 13,00 km 0:20:15
13 Gerben v Leeuwen m3 13,00 km 0:20:44
14 Leon de Hoop m3 13,00 km 0:21:29
1 Arjan Bakker m4 13,00 km 0:17:43
2 Jaco van der Eijk m4 13,00 km 0:18:45
3 Fred Veelenturf m4 13,00 km 0:19:17
4 Jan de Boom m4 13,00 km 0:19:40
5 Henk Spruit m4 13,00 km 0:21:22
6 Hans Jongeneel m4 13,00 km 0:21:55
1 Susanne Prins v1 8,40 km 0:15:03
2 Romée Houdijk v1 8,40 km 0:16:06
3 Evi de Ruyter v1 8,40 km 0:16:13
4 Anouk van den Heuvel v1 8,40 km 0:16:41
5 Jenna Janssen v1 8,40 km 0:18:11
1 Ilse Lingen v2 8,40 km 0:13:11
2 Tess de Visser v2 8,40 km 0:13:17
3 Indy Baas v2 8,40 km 0:13:48
4 Iris Mulder v2 8,40 km 0:14:10
5 Jasmijn Pols v2 8,40 km 0:14:43
6 Noa Kleijnendorst v2 8,40 km 0:15:52
1 Maxime van Stam v3 13,00 km 0:23:39
2 Kiki Tellier v3 13,00 km 0:23:45
3 Dianne den Ouden v3 13,00 km 0:25:36

Uitslag 4de Tijdrit 27-5-2019

uitslag Naam Categorie afstand duur
1 Kees de Boom m1 8,40 km 0:13:24
2 Mathijs Molenaar m1 8,40 km 0:14:39
3 Sam Mayenburg m1 8,40 km 0:14:41
4 Luuk van Zwienen m1 8,40 km 0:14:43
5 Daan van Zwienen m1 8,40 km 0:15:28
6 Berto Anker m1 8,40 km 0:15:38
7 Jesse Beuckens m1 8,40 km 0:16:06
8 Bram den Outer m1 8,40 km 0:16:29
9 Jan Eeftink m1 8,40 km 0:17:08
1 Joost de Jong m2 8,40 km 0:12:43
2 Ivan Slingerland m2 8,40 km 0:13:22
3 Thijs van den Heuvel m2 8,40 km 0:13:52
4 Michiel van t’Spijker m2 8,40 km 0:13:56
5 Dennis Vergeer m2 8,40 km 0:14:27
1 Okke Pas m3 13,00 km 0:17:36
2 Jos Hoevenaars m3 13,00 km 0:17:40
3 Leendert van der Lugt m3 13,00 km 0:17:56
4 Peter Hermus m3 13,00 km 0:18:26
5 Marco de Bruin m3 13,00 km 0:18:30
6 Stijn Klijn m3 13,00 km 0:19:14
7 Marco Lingen m3 13,00 km 0:19:44
8 Jeffrey Gorissen m3 13,00 km 0:20:07
9 Guido de Gruyter m3 13,00 km 0:20:29
10 Gijs ter Stege m3 13,00 km 0:20:49
11 Jaap den Ouden m3 13,00 km 0:20:56
12 Gerben v Leeuwen m3 13,00 km 0:21:53
1 Rob van Leerdam m4 13,00 km 0:18:27
2 Jaco van der Eijk m4 13,00 km 0:19:01
3 Fred Veelenturf m4 13,00 km 0:19:58
4 Jan de Boom m4 13,00 km 0:20:01
5 Henk Spruit m4 13,00 km 0:21:36
6 Hans Jongeneel m4 13,00 km 0:22:40
1 Romée Houdijk v1 8,40 km 0:16:35
1 Ilse Lingen v2 8,40 km 0:13:01
2 Tess de Visser v2 8,40 km 0:13:42
3 Indy Baas v2 8,40 km 0:13:57
4 Jasmijn Pols v2 8,40 km 0:14:55
5 Wenda Zuiddam v3 13,00 km 0:20:20
6 Loes Moolhuijsen v3 13,00 km 0:22:36
7 Britte Spruijt v3 13,00 km 0:23:12
8 Dianne den Ouden v3 13,00 km 0:26:12